Szkolne Koło Turystyki Rowerowej

Artykuły

RAJD ROWEROWY: GOŁĄB- BONÓW

2015-07-22
Powiększ zdjęcie

Po długotrwałych opadach, wyjrzało wreszcie upragnione słońce i mogliśmy wybrać się na kolejny rajd rowerowy. Tym razem postanowiliśmy wyruszyć  leśnymi duktami do miejsca szczególnego,   gdzie kiedyś istniała i tętniła życiem wieś Bonów. Spotkaliśmy się pod szkołą ,założyliśmy kamizelki odblaskowe i przypomnieliśmy podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się  po drogach.Pełni werwy ruszyliśmy w trasę. Jadąc lasem, podziwialiśmy piękno i różnorodność  napotykanych  drzew , krzewów i ziół oraz miło gawędziliśmy.

Czytaj więcej o: RAJD ROWEROWY: GOŁĄB- BONÓW

Szkolne Koło Turystyki Rowerowej

2015-04-17
Powiększ zdjęcie

Nadchodzi wiosna, więc niedługo ponownie wsiądziemy na rowery i wybierzemy się na jakąś ciekawą wycieczkę. Zanim jednak to nastąpi, należałoby przypomnieć wszystkim uczniom, podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.

Czytaj więcej o: Szkolne Koło Turystyki Rowerowej

SZKOLNE KOŁO TURYSTYKI ROWEROWEJ ROZPOCZĘŁO SEZON !!!

2014-11-06
Powiększ zdjęcie

Po naszych wrześniowych spotkaniach w szkole, przyszedł wreszcie czas na wyjazd rowerowy, na które tak bardzo czekaliśmy. Drugiego października spotkaliśmy się przed szkołą, skąd całą grupą pod opieką pani J. Kiełpińskiej i pana J. Majchera wyruszyła na rajd rowerowy do Niebrzegowa.

Czytaj więcej o: SZKOLNE KOŁO TURYSTYKI ROWEROWEJ ROZPOCZĘŁO SEZON !!!