Jesteś tutaj: Start / Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski

Artykuły

Wybory do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018

2017-09-26

W miniony piątek (22.09.17) odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego. Miło jest nam ogłosić iż funkcje przewodniczącego i jego zastępcy tak jak w ubiegłym roku pełnią Natalia Olszak oraz Maja Nadolna. W sekcji porządkowej znaleźli się Kacper Osiak, Kacper Łukasik, Emil Cybula i Adam Dropek, a w sekcji kulturowo-oświatowej Hanna Kozak, Natalia Kamola, Alicja Staniak, oraz Klaudia Kamola. „ Szczęśliwym numerkiem” od teraz zajmuje się Oliwia Ziarek, a „internetową kronikarką” została Alicja Warda. Należy wspomnieć, że opiekunem samorządu w tym roku został pan Jacek Majcher. 

                                                                                                                                                   Alicja Warda

Czytaj więcej o: Wybory do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018

TYDZIEŃ PIERWSZAKA 14.11.2016r - 18.11.2016r

2016-11-10

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

2016-10-18
Powiększ zdjęcie

28 września 2016r w naszym gimnazjum odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Każdy z niecierpliwością oczekiwał, kto otrzyma największą liczbę głosów. Wygrała Natalia Olszak – uczennica klasy II B, otrzymując funkcję przewodniczącej szkoły. Jej zastępcą została Maja Nadolna – uczennica klasy II A. Dziewczyny będzie wspierał skarbnik Adam Dropek – uczeń klasy I B. Pozostali kandydaci zostali rozdzieleni do sekcji porządkowej i gazetkowej. Bardzo ważną funkcję otrzymały Gabriela Gawęda i Nicola Bielska – losowanie „szczęśliwego numerka”. GRATULUJEMY.

Opiekun  SU – mgr Justyna Cieśla

Czytaj więcej o: Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

2015-09-10
Powiększ zdjęcie

15.09.2015r odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum im. Kanclerza Koronnego Jerzego Ossolińskiego. Wszyscy uczniowie i nauczyciele oddali swój głos. Największe poparcie uzyskała Aleksandra Misiewicz, uczennica klasy III B, która została przewodniczącą. Wśród pozostałych kandydatów zostały rozdzielone funkcje: zastępcy przewodniczącej, skarbnika, sekretarza i rzecznika do spraw uczniów. Zostały również utworzone dwie sekcje: porządkowa i do wykonywania gazetek na korytarzu szkolnym. Uczniowie pełni pomysłów i chęci są gotowi do pracy w tym roku szkolnym.

Justyna Cieśla – opiekun SU

Czytaj więcej o: Wybory do Samorządu Uczniowskiego

,,Dyskoteka otrzęsinowa''.

2014-12-03
Powiększ zdjęcie