Dnia 18 czerwca 2015 roku dwie grupy uczniów z klasy II a zaprezentowały swoje projekty edukacyjne.

Uczniowie w składzie: Gabriela Capała, Anna Kamola i Przemysław Siwek pod kierunkiem Pani Agaty Serkis zapoznali nas z tematyką dotyczącą lasów tropikalnych.  W bardzo ciekawy sposób przybliżone zostały zagadnienia dotyczące występowania lasów tropikalnych, flory i fauny, ludności zamieszkującej te tereny.

Grupa uczniów w składzie: Bartłomiej Capała, Bartłomiej Kruk, Michał Kosidło z klasy III b, Wiktoria Markwardt, Aleksandra Misiewicz, Michał Ślęk i Izabela Zięba  pod kierunkiem pani Agnieszki Szczerbetki przygotowali prezentację multimedialną dotyczącą skutków palenia tytoniu. Dowiedzieliśmy się z niej jaki jest skład chemiczny papierosów, czym skutkuje ich palenie, a także czym są e-papierosy.

Agnieszka Szczerbetka

koordynator d.s. projektów edukacyjnych