SZKOLNE KOŁO TURYSTYKI ROWEROWEJ ROZPOCZĘŁO SEZON !!!

Po naszych wrześniowych spotkaniach w szkole, przyszedł wreszcie czas na wyjazd rowerowy, na które tak bardzo czekaliśmy. Drugiego października spotkaliśmy się przed szkołą, skąd całą grupą pod opieką pani J. Kiełpińskiej i pana J. Majchera wyruszyła na rajd rowerowy do Niebrzegowa.

Oprócz dobrych humorów wszyscy mięliśmy dobrze wyposażone rowery, plecaki, a na plecach odblaskowe kamizelki (BEZPIECZEŃSTWO TO PODSTAWA!!!). Pogoda była wyśmienita – słoneczko mocno grzało i było cieplutko!

Po  około pół godziny przyjemnej jazdy dotarliśmy nad Wieprz i wszyscy zaangażowaliśmy się w przygotowanie ogniska. Chłopcy zadbali o drewno i kije do kiełbasek, a dziewczyny o przygotowanie jedzenia. Mięliśmy okazję poznać się z nieco innej strony niż w szkole. Panowała bardzo wesoła atmosfera, ale był też czas na refleksję, dyskusję i planowanie przyszłych wyjazdów. Wszyscy bardzo się zaangażowaliśmy i byliśmy szczęśliwi z tak mile spędzonego czasu. Około godziny 13.30 wyruszyliśmy w drogę powrotną do szkoły. Byliśmy bardzo ostrożni bo był to dość ruchliwy dzień i na drodze co chwilę pojawiał się samochód. Droga minęła nam bardzo szybko, przed godziną 14.30 byliśmy już w szkole gdzie po krótkiej zbiórce rozeszliśmy się do domu.

Szkolne Koło Turystyki Rowerowej

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie