"Cała Polska czyta dzieciom - duży czyta małemu."

Kolejne spotkanie młodzieży gimnazjalnej z uczniami klasy I.

W styczniowy dzień kolejny raz spotkaliśmy się z bohaterami książek. Tym razem w postać Franklina wcielił się uczeń gimnazjum Emil Cybula , a opowiadanie przybliżyła dzieciom Natalia Kamola.

Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali  przygody Franklina, któremu trudno było zdecydować jaki prezent przygotuje koledze.

Pouczająca treść dała dzieciom dużo do myślenia i podpowiedziała jakimi wartościami należy się kierować sprawiając drugiej osobie radość.

Akcja prowadzona przez panią z biblioteki cieszy się uznaniem wśród najmłodszego grona szkolnej braci. Propozycje książek przez nią wybierane są zawsze przemyślane i dostosowane do kalendarza wydarzeń .Kolejny raz dziękujemy gimnazjalistom i pani Małgosi.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne biblioteczne niespodzianki.

Uczniowie klasy I wraz z wychowawcą

A.Wiadrowską-Jasiocha