„Wycieczka szkolna”

W dniu 28.05.2014r odbyła się prezentacja projektu edukacyjnego pt.: ,,Wycieczka szkolna’’. Uczniowie:  Arkadiusz Grądziel, Wioletta Jędrys,  Kinga Pyra i Aleksander Siwek pod opieką p. Justyny Cieśli mieli za zadanie zaplanowanie harmonogramu 4 – dniowej wycieczki szkolnej i  obliczenie jej kosztu w przeliczeniu na jednego uczestnika.

W projekcie została uwzględniona wycieczka do Wrocławia i Gór Stołowych oraz do Trójmiasta. Celem projektu było :zapoznanie się z najważniejszymi zabytkami wybranego regionu ( miasta), rozwijanie umiejętności samodzielnego zdobywania wiedzy i doskonalenie umiejętności projektowania, organizowania własnej pracy oraz wzajemnej współpracy i komunikacji. Prezentacja miejsc wycieczki odbyła się  w pokazie Power Point. Zrobiono również folderki , które na koniec rozdano uczniom. W przyszłym roku szkolnym zostanie zorganizowana dla gimnazjalistów ta wycieczka na którą będzie więcej chętnych osób.